Czym jest Loża Dżentelmenów

Loża Dżentelmenów to zespół pasjonatów i koneserów dóbr luksusowych zajmujący się dostarczaniem elitarnych i unikatowych whisky wymagającym Klientom i Koneserom smaku.
Loża Dżentelmenów specjalizuje się w budowie kolekcji rzadko spotykanych alkoholi. Najcenniejszymi trunkami ze swoich magazynów dzielą się z Lożą zarówno najpotężniejsze koncerny, jak również rodzinne destylarnie. Tutaj zdobędziesz prawdziwe „białe kruki” i zbudujesz kolekcję, która może być dumą dla każdego smakosza i wielbiciela whisky.

Co oferujemy

Loża Dżentelmenów oferuje elitarne selekcje whisky pochodzących z pojedynczych beczek. Będące rarytasem zarówno dla smakoszy whisky, inwestorów alternatywnych i kolekcjonerów whisky.

Swoim Klientom doradza przy zakupach niecodziennych whisky, dojrzałych, o bardzo złożonych smakach. Stawia na trunki, które zdobyły uznanie krytyków, a ich jakość została potwierdzona. Oferowane prze nich butelki pochodzą z pojedynczych beczek lub wydawane są w limitowanych edycjach.

Jakie korzyści mają członkowie GIC

Członkowie GIC jako jedni z pierwszych dowiadują się o planowanych następnych bottlingach whisky a także przez okres około 20 dni mają szanse na okazyjną cenę przedsprzedażową nadchodzącej edycji.

Członkowie GIC mają też przywilej uczestnictwa w premierowych degustacjach Loży Dżentelmenów gdzie Artur Brzychcy, właściciel marki i główny selekcjoner Loży Dżentelmenów przedstawia najnowsze wybory firmy.

Członkowie GIC mają też możliwość stania się inwestorami na kolejne selekcje i zarabiać wraz z Lożą Dżentelmenów.

Opiekun dla członków GIC

Artur Brzychcy
brzart@brzart.pl
+48 693 463 535

www.lozadzentelmenow.pl

Loża Dżentelmenów partnerem GIC w 2019

Bardzo miło nam poinformować o przedłużeniu na kolejny rok…