W Global Investor Club budujemy społeczność inwestorów, ekspertów i dostawców wspierających się wzajemnie. Poznaj opinie naszych członków.

Dzięki Global Investor Club zrealizowałem 5 lat temu wspólną inwestycję w zadłużoną nieruchomość. Od tamtego czasu wyskalowałem biznes do wartości około 5 milionów złotych, w którym uczestniczy ponad 40 klubowiczów.

W Global Investor Club znalazłem partnerów do realizacji moich inwestycji na rynku mieszkań na flipa i wynajem.

Global Investor Club dał mi możliwość zakończenia etatowej pracy i współpracy z innymi inwestorami przy realizacji ciekawych inwestycji.

Global Investor Club dał mi komplet kontaktów, dzięki którym w ciągu 3 lat rozwinąłem mój biznes Skarbiec Kamienic od zera do 20 milionów obrotów rocznie.

Global Investor Club to miejsce, gdzie można nawiązać ciekawe kontakty, zdobyć wartościową wiedzę szczególnie na mój ulubiony temat – czyli nieruchomości. Spotkać inwestorów a także przyszłych partnerów do wspólnych biznesów . To miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości mają dostęp do prawdziwych „perełek”, a inwestycja przynosi nie tylko ogromna satysfakcje, ale także pożądane efekty finansowe. Sam, dzięki GIC mogłem skutecznie „flipować”. Polecam!

W Klubie przede wszystkim panuje atmosfera zaufania i relaksu. Można spotkać inteligentnych ludzi, którzy chętnie dzielą się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Management klubu to mili i aktywni ludzie z pasją, celem i dążeniem do niego. Warto spędzać czas w towarzystwie ludzi, od których można się dowiedzieć ciekawych i interesujących rzeczy!

GIC to jedyny klub z tak szeroką gamą tematów inwestycyjnych. Są nie tylko tematy nieruchomości, ale także diamentów, whisky, kryptowaluty, stare samochody, jachty czy złoto. Każdy więc odnajdzie tu coś dla siebie. Jednak największą wartością są tu wspaniali ludzie!

GIC to organizacja wnosząca poziom relacji biznesowych na inny, wyższy poziom. Doceniam to, że skupia samych praktyków, inwestorów którzy znają realia z rynku codziennej pracy. Co ważne, i kluczowe dla mnie, członkowie organizacji chętnie dzielą się swoją wiedzą, nie oczekują wiele w zamian. Polecam każdemu, kto uważa, iż inwestycja w wiedzę przynosi największą stopę zwrotu.

Dzięki Global Investor Club nabrałem niesamowitego pędu w biznesie. Poznałem ludzi od których nauczyłem się jak inwestować i prowadzić biznes. Teraz dostarczając inwestorom usługi w zakresie remontów na terenie Śląska, w klubie poznaje kolejne osoby z którymi współpracuję i działam każdego dnia.

W Global Investor Club znalazłem więcej niż mógłbym się spodziewać. Pozyskałem inwestorów dzięki, którym mogłem zwiększyć skalę swojego biznesu, znalazłem ogrom wiedzy z wielu dziedzin a co najważniejsze poznałem mnóstwo wartościowych osób. Polecam każdemu!

Szczerze polecam inwestorom i przedsiębiorcom płatny pakiet członkowski w Global Investor Club. Zakup pakietu zwrócił mi się z nawiązką już przy pierwszej inwestycji zrealizowanej dzięki nawiązanym kontaktom. Aspekt finansowy, to jednak tylko jedna wymierna korzyść. Trudno przecenić wartość relacji biznesowych i zwykłych, życzliwych porad innych członków klubu oraz dużą otwartość na dzielenie się wiedzą, o którą trudno w zwykłych relacjach między firmami.

GIC porównałbym do stołu szwedzkiego dla osób, które szukają różnych opcji inwestycyjnych. Możesz przyjść i wybrać to, co Cię interesuje, możesz poznać wspaniałych ludzi, którzy nie tylko dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ale realnie rozwiązują problemy, bo masz z nimi bezpośredni kontakt. GIC to świat inwestorów i inwestycji, to ekosystem relacji. Spotkania regionalne pomagają przede wszystkim początkującym, ludziom, którzy szukają kapitału, pomysłu lub wspólnika. Jako inwestor doceniam szczególnie mocno takie lokalne struktury, bo to w nich tkwi siła na grupowe inwestowanie i wzajemne wsparcie ludzi myślących podobnie do Ciebie.

W Global Investor Club w końcu znalazłem w jednym miejscu wszelkiego typu tematy inwestycyjne. Sposobów pomnażania kapitału jest sporo, a w GIC można spotkać ludzi zajmujących się każdym rodzajem pomnażania kapitału. Niesamowita atmosfera i klimat czynią z klubu miejsce, które uświadamia i daje energię do działań inwestycyjnych. Spory procent mojej wiedzy o inwestowaniu pochodzi z GIC. Polecam!

Na GIC trafiłem przypadkiem, chociaż wiem, że w życiu nie ma przypadków.
Klub jest dla mnie świetnym miejscem, gdzie mogę porozmawiać o inwestycjach
w nieruchomości, w nowe technologie i alternatywne inwestycje typu whisky czy kryptowaluty.

Poznałem inwestorów, których aktywa wynoszą klika milionów złotych, z którymi robię inwestycje,
jak również mogę się od nich uczyć, jak inwestować i skutecznie pomnażać swój majątek.

To jest zamknięte środowisku ludzi, którzy wiedzą co robią, z kim i jak 🙂

Do niedawna największy procent mojego portfela zajmowały inwestycje w rynek kapitałowy. Od kilku lat jako członek Global Investor Club poznałem wielu ciekawych ludzi związanych z inwestycjami w nieruchomości i przez te lata moja proporcja portfela uległa zmianie. Spotkania i wspólne imprezy pozwalają mi zmienić sposób myślenia o inwestycjach. W przeciwieństwie do innych grup networkingowych – bardzo podoba mi się luźna atmosfera. Można swobodnie porozmawiać z bardziej doświadczonymi na każdy temat.

Global Investor Club to społeczność aktywnych inwestorów, która spotyka się regularnie na różnego typu wydarzeniach. Głównie młodzi ludzie realizujący swoje inwestycje na rynku nieruchomości, ale nie tylko. Dla mojej kancelarii to grupa wyedukowanych i wiedzących, czego chce klientów. Bardzo podoba mi się wysoki standard etyczny stosowany przez tą organizację.

Global Investor Club to wspaniali ludzie, dzięki którym najbardziej szalone pomysły mają szansę na realizację. Osobiście odnalazłem tutaj moc do działania, wsparcie doświadczonych partnerów biznesowych, finansowanie i przyjaźń. W efekcie naszego spotkania w Global Investor Club powstaje sieć restauracji muzycznych – SIX SEASONS World Orchestra House.

Generalnie GIC to jest fantastycznie rozwojowe zawodowo miejsce dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych, w szczególności tych którzy faktycznie dysponują wiedzą, kapitałem bądź potencjałem do wykorzystania w networkingu i współpracy biznesowej.

Dzięki Global Investor Club spotykam w całej Polsce przedsiębiorców, inwestorów oraz specjalistów praktyków. Dzięki kontaktom oraz budowanym relacjom rozwijam swój biznes zarówno w Polsce jak i za granicą. W końcu znalazłem miejsce gdzie mogę spokojnie i otwarcie porozmawiać z innymi o pieniądzach oraz pomnażaniu kapitału. Mariuszu dziękuję Ci za stworzenie takiego miejsca na tak dużą skalę.

Klub jest miejscem skupiającym osoby zainteresowane inwestowaniem i aktywnie inwestujące. Członkowie, często wywodzą się z różnych branż. Wymieniają się wiedzą praktyczną i doświadczeniami. Spotkania oraz nawiązywane kontakty sprzyjają powstawaniu spółek i wspólnym inwestowaniu. Gorąco polecam uczestnictwo w spotkaniach każdemu kto jest zainteresowany tematem inwestowania.

Global Investor Club to miejsce, które pozwoli wnieść Twój biznes na kolejny poziom. Klub oferuje wiedzę od praktyków biznesu, cenne kontakty biznesowe oraz grono potencjalnych klientów. Dla mnie największą wartością GIC, jest edukacja oraz możliwość skorzystania z inwestycji, które oferują partnerzy, członkowie klubu.

Od 2006 roku zajmuję się zawodowo networkingiem. Wprowadziłem na rynek Polski BNI,  największą światową firmę z tej branży. Przeszkolilem tysiące przedsiębiorców, zbudowałem kilkanascie grup networkingowych.  Jestem mentorem, inspirującym mówią, autorem 5 książek nt networkingu. Tworzę społeczność Networking Concierge Club. Wiem jak trudno w Polsce zbudować społeczność profesjonalistów. I dlatego podziwiam Mariusza Matrejka za stworzenie unikalnego klubu GIC. To jest dla mnie mistrzostwo świata. Imponująca jest liczba członków, liczba miast w których odbywają się spotkania, poruszane tematy, eksperci i co najważniejsze współpraca w realizacji różnorodnych projektów inwestorskich. Gratulacje i życzenia dalszego rozwoju.

Jeśli szukasz środowiska osób kreatywnych i przedsiębiorczych, praktyków w realizacjach najróżniejszych inwestycji, a jednocześnie osób otwartych na pomoc w każdym aspekcie projektu inwestycyjnego to Global Investor Club jest takim miejscem. Nawiązane relacje i pozyskane kontakty to kapitał na długie lata, pozwalający budować i rozwijać zarówno własny portfel inwestycyjny, jak i prowadzić wspólne projekty z osobami posiadającymi wspólną wizję inwestowania.

Global Investor Club, podejście globalne w wydaniu lokalnym, chcesz zintegrować się z lokalnymi przedsiębiorcami? chcesz poznać inwestorów, deweloperów, flipowiczów z Twojego miasta? Bardzo się cieszę, że poszedłem na spotkanie Klubu rok temu, bo ludzie których poznałem, dziś są moimi partnerami w biznesie.

Od kilkunastu lat inwestuję w nieruchomości. Gdy zaczynałam, nie było  szkoleń na ten temat. Obecnie GIC jest miejscem , gdzie można zdobyć wiedzę o inwestowaniu, otrzymać  korzystne oferty i poznać ciekawych ludzi. Jako właścicielka biura nieruchomości w Warszawie cenię sobie  współpracę z GIC ze względu na rzetelność,ambitne projekty i okazje inwestycyjne.

Szczególnie  ważne jest dla mnie  to, że GIC współtworzy  kobieta – Elżbieta  Maśloch-Matrejek, gdyż do tej pory w gronie inwestorów przeważali  mężczyźni, a przecież kobiety też  potrafią  doskonale zarządzać biznesami.

Od paru lat mam okazję uczestniczyć w spotkaniach Global Investor Club. To co sobie bardzo cienię to dostęp do bogatej i inspirującej wiedzy oraz ludzi. Wiedza podana „na talerzu” od ekspertów z różnych firm w branży nieruchomości jest bezcenna, a dodatkowo networking podczas spotkań umożliwia szybsze zorientowanie się kto może być potencjalnym partnerem biznesowym. Stwarza to bardzo duże możliwości, których nie znajdziemy w innych miejscach.

Dzięki Global Investor Club udało mi się znaleźć inwestorów aby stworzyć nowy produkt na polskim rynku. Indywidualne doświadczenia i różne spojrzenia na wiele spraw były oprócz kapitału lwią częścią benefitów płynących z naszej współpracy. Polecam współpracę z członkami GIC dla osób ceniących odpowiedzialność i doświadczenie u swoich partnerów biznesowych.

Dzięki znajomości z członkami Global Investor Club, poznałem wielu ciekawych inwestorów na rynku nieruchomości, z którymi na co dzień współpracuję w ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii notarialnej.