W Global Investor Club budujemy społeczność inwestorów, ekspertów i dostawców wspierających się wzajemnie. Poznaj opinie naszych członków.

Dzięki Global Investor Club zrealizowałem 5 lat temu wspólną inwestycję w zadłużoną nieruchomość. Od tamtego czasu wyskalowałem biznes do wartości około 5 milionów złotych, w którym uczestniczy ponad 40 klubowiczów.

Artur ChętkowskiPrezes zarządu VFUND Sp. z o.o., inwestor, GIC Warszawa

W Global Investor Club znalazłem partnerów do realizacji moich inwestycji na rynku mieszkań na flipa i wynajem.

Szymon MilewskiInwestor i sourcer nieruchomości, GIC Warszawa

Global Investor Club dał mi możliwość zakończenia etatowej pracy i współpracy z innymi inwestorami przy realizacji ciekawych inwestycji.

Karol NiedbałaInwestor, GIC Katowice

Global Investor Club dał mi komplet kontaktów, dzięki którym w ciągu 3 lat rozwinąłem mój biznes Skarbiec Kamienic od zera do 20 milionów obrotów rocznie.

Mikołaj RoszakPrezes zarządu Aquarius Investment Group, inwestor, GIC Warszawa

Global Investor Club to miejsce, gdzie można nawiązać ciekawe kontakty, zdobyć wartościową wiedzę szczególnie na mój ulubiony temat – czyli nieruchomości. Spotkać inwestorów a także przyszłych partnerów do wspólnych biznesów . To miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości mają dostęp do prawdziwych „perełek”, a inwestycja przynosi nie tylko ogromna satysfakcje, ale także pożądane efekty finansowe. Sam, dzięki GIC mogłem skutecznie „flipować”. Polecam!

Tomasz TasiemskiInwestor, ekspert finansowy, GIC Poznań

W Klubie przede wszystkim panuje atmosfera zaufania i relaksu. Można spotkać inteligentnych ludzi, którzy chętnie dzielą się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Management klubu to mili i aktywni ludzie z pasją, celem i dążeniem do niego. Warto spędzać czas w towarzystwie ludzi, od których można się dowiedzieć ciekawych i interesujących rzeczy!

Marcin KoziuraFotograf, GIC Warszawa

GIC to jedyny klub z tak szeroką gamą tematów inwestycyjnych. Są nie tylko tematy nieruchomości, ale także diamentów, whisky, kryptowaluty, stare samochody, jachty czy złoto. Każdy więc odnajdzie tu coś dla siebie. Jednak największą wartością są tu wspaniali ludzie!

Paweł SzybiakInwestor, GIC Warszawa

GIC to organizacja wnosząca poziom relacji biznesowych na inny, wyższy poziom. Doceniam to, że skupia samych praktyków, inwestorów którzy znają realia z rynku codziennej pracy. Co ważne, i kluczowe dla mnie, członkowie organizacji chętnie dzielą się swoją wiedzą, nie oczekują wiele w zamian. Polecam każdemu, kto uważa, iż inwestycja w wiedzę przynosi największą stopę zwrotu.

Piotr ŁysikPrzedsiębiorca i inwestor, GIC Warszawa

Dzięki Global Investor Club nabrałem niesamowitego pędu w biznesie. Poznałem ludzi od których nauczyłem się jak inwestować i prowadzić biznes. Teraz dostarczając inwestorom usługi w zakresie remontów na terenie Śląska, w klubie poznaje kolejne osoby z którymi współpracuję i działam każdego dnia.

Piotr UrbasMłody przedsiębiorca, GIC Katowice