Pomagamy: droga do Tokio dla wicemistrzyń Europy

Nie samymi inwestycjami inwestor żyje…
Promujemy wśród naszych członków ideę dobroczynności i dzielenia się swoimi sukcesami, także finansowo.
Zaangażowaliśmy się w pomoc w przygotowaniach do Olimpiady w Tokio w 2020r. dwóch niepełnosprawnych sztangistek – wicemistrzyń Europy w tej dyscyplinie – Pauliny Przyweckiej-Puziak i Marty Cieślińskiej
Cel to zebranie min 950 zł – jest to koszt miesięcznej diety dla jednej zawodniczki.
Każdy z Klubowiczów może się przyczynić do spełnienia ich marzenia poprzez dołożenie swojej cegiełki do tej akcji na specjalny nr konta 28 1600 1462 1838 8525 6000 0001
Wpłacać można dowolne kwoty!
Wpłaty zbieramy poprzez fundację „Serduszko na Dłoni” KRS 674597, która dzisiaj podpisała umowę z klubem sportowym Zawisza Bydgoszcz.
Zachęcamy do wsparcia dziewczyn.

 

Adam Retka o flipowaniu i Alek Kalinauskas o aparthotelach na spotkaniu GIC Warszawa 9 października 2018

Zapraszamy na kolejne spotkanie Global Investor Club w Warszawie.

Zaczynamy już 9 października 2018 o godzinie 18:00.

Zapraszamy do hotelu WESTIN*****, przy al. Jana Pawła II 21. W okolicy znajdują się miejsca postojowe płatne do godziny 18:00. Dobry dojazd metrem i środkami komunikacji miejskiej.

 

Spotkanie trwa od 18:00 do 21:00. Naszymi prelegentami są Adam Retka, który opowie o inwestowaniu w nieruchomości w flipów w Warszawie. Alek Kalinauskas – amerykanin mieszkający w Polsce opowie o aparthotelach.

 

Po spotkaniu spotykamy się w hotelowym barze na nieoficjalnej części networkingowej.

Spotkania Global Investor Club to spotkania z praktykami. Nie przegap możliwości czerpania wiedzy od doświadczonych inwestorów i ekspertów dziedzinowych.

 

Wejsciówki na https://sklep.globalinvestorclub.pl/pl/c/Konferencje-i-wydarzenia-GIC/16

Ela Maśloch-Matrejek o cesjach i Dawid Gutkowski o deweloperce na spotkaniu GIC Łódź 8 października 2018

Zapraszamy serdecznie na nowy sezon spotkań Global Investor Club w Łodzi.

Zaczynamy już 8 października 2018 o godzinie 18:00.

Zapraszamy do CoSpot przy ul. Zachodniej 70. Piętro 2.

 

Spotkanie trwa od 18:00 do 21:00. Naszymi prelegentami są Elżbieta Maśloch-Matrejek, która opowie o inwestowaniu w nieruchomości w postaci obrotu prawami (cesje) praw do nieruchomości. Dawid Gutkowski opowie o swojej filozofii inwestycyjnej i przygodach z flipami i deweloperką.

 

Spotkania Global Investor Club to spotkania z praktykami. Nie przegap możliwości czerpania wiedzy od doświadczonych inwestorów i ekspertów dziedzinowych.

 

Wejsciówki na https://sklep.globalinvestorclub.pl/pl/c/Konferencje-i-wydarzenia-GIC/16

Dawid Gutkowski gościem webinaru 100 sposobów zarabiania na nieruchomościach

Już 3 października 2018 gościmy Dawida Gutkowskiego.

W trakcie naszego webinaru Dawid opowie o swoich przypadkach na rynku nieruchomości.

Dawid ma na swoim koncie 100-milionową firmę, wielki sukces i bankructwo.

Odnalazł się ponownie na rynku inwestując na rynku nieruchomości.

Jest dyrektorem wielkopolskiego oddziału Global Investor Club.

 

Webinar „100 sposobów zarabiania na nieruchomościach” gości inwestorów-praktyków prezentujących swoje historie i strategie. Jest to bezcenna wiedza, którą serwujemy Wam totalnie bezpłatnie!

Nagrania dostępne są wyłącznie dla członków Klubu.

Zapisy na webinar: https://100sposobows01e06.gr8.com/

Nowy wykład na YouTube – „Przyszłość nieruchomości” Wojciech Orzechowski

Publikujemy kolejny wykład nagrany w trakcie ostatniego InvestCamp 2018 na zamku biskupim w Pułtusku.

Tym razem na scenie Wojciech Orzechowski.

 

Zasady zakupu wejściówek na spotkania w październiku

Bardzo się cieszymy, że nowy sezon otworzyliśmy wielkim sukcesem.

Nowe lokalizacje sprawdziły się doskonale, do tego stopnia, że musieliśmy ograniczyć liczbę wejściówek.

Cieszymy się, że atmosfera hoteli Westin, Marriott i Sheraton się Wam podoba. Uważamy, że te lokalizacje doskonale oddają poziom Klubu i jego członków. Dziękujemy także za docenienie kateringu serwowanego w postaci przerw kawowych.

W ankietach zebranych od uczestników czytamy 2 rzeczy do poprawy: więcej kateringu oraz lepsza klimatyzacja.

Z tego też względu w październiku wprowadzamy 2 zasady:

  1. Wyższa cena wejściówki na kilka dni przed wydarzeniem, ze względu na to, że musimy zarezerwować odpowiednią liczbę przerw kawowych.
  2. Stricte ograniczona liczba miejsc, ze względu na komfortowe przebywanie w sali.

Dlatego prosimy o wcześniejsze rezerwacje wejściówek. Członkowie z pakietami płatnymi z automatu mają gwarancję miejsca na każdym spotkaniu.

Unikalne perspektywy inwestowania w biznesowym sercu Warszawy

Unique Apartments to kompleks apartamentów na wynajem, który powstaje przy ul. Grzybowskiej, w Warszawie. Deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji, Marvipol Development S.A., zapewnił inwestorom bezpieczny i stabilny model biznesowy, a obiekt ogłoszono jedną z najlepiej zapowiadających się inwestycji condo. Dlaczego? Oto najważniejsze powody:

Top lokalizacja

Budowa Unique Apartments realizowana jest w najbardziej perspektywicznej lokalizacji w Warszawie – na bliskiej Woli, przy ul. Grzybowskiej. To właśnie tu powstają największe inwestycje biurowe w historii polskiego rynku nieruchomościpodaż powierzchni biurowców przekroczy w okolicy na przestrzeni kilku kolejnych lat 1 mln m2, co oznacza, że Wola zdetronizuje największe zagłębie biznesowe stolicy na Służewcu Przemysłowym. Dodatkowa powierzchnia biurowa to nawet 115 tys. pracowników, którzy przeniosą się na Wolę lub już tu pracują. Coraz częściej w tej okolicy dochodzi do spotkań biznesowych, a wolskie centra biznesowe z dnia na dzień obsługują coraz więcej konferencji i szkoleń. Duży napływ osób powiązanych z biznesem w tę część stolicy to nadal nowość – na Woli brakuje bazy noclegowej, szczególnie takiej, która spełni wymagania podróżujących służbowo. Analizy wykazują, że taka tendencja utrzymuje się w całej Warszawie. Wypadamy kiepsko w porównaniu chociażby do stolicy naszego zachodniego sąsiada – w 2016 r. w Berlinie na 10 tys. mieszkańców przypadało 264 pokoi hotelowych, w Warszawie – zaledwie 74, co pokazuje, że rodzimy rynek nie jest jeszcze nasycony.

Bliska Wola to rejon, w którym szczególnie zwraca się uwagę na dynamiczny wzrost wartości nieruchomości. Już za kilka lat ceny lokali mogą tu znacznie wzrosnąć. 2018 rok to dla inwestorów dobry moment, aby wzrok skierować właśnie na zachód od centrum stolicy.

Wola jest także świetnie skomunikowana z resztą Warszawy. Katalizatorem rozwoju dzielnicy było otwarcie stacji metra przy Rondzie Daszyńskiego, która mieści się zaledwie około 5 minut pieszo od Unique Apartments. Inwestycja znajduje się także w niewielkiej odległości do najważniejszych centrów biznesowych – Warsaw Spire, Generation Park czy The Warsaw Hub oraz blisko centrum miasta – około 10 min pieszo od Pałacu Kultury i Nauki i w pobliżu licznych atrakcji turystycznych, restauracji, kawiarni i barów.

Bezpieczne i bezstresowe zarabianie

W cenie zakupu inwestorzy otrzymują wykończony i wyposażony apartament oraz miejsce postojowe w garażu. Następnie lokal oddawany jest w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi hotelowemu. To jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu obłożenia w obiekcie, który zagwarantuje inwestorom stopę zwrotu w wysokości 7% w skali roku. Wspomniany operator przejmuje wszelkie obowiązki związane z wynajmem apartamentu, takie jak kontakt z najemcami, zarządzanie rezerwacjami, sprzątanie czy usługi konserwatorskie. Dzięki temu inwestor nie angażuje się w bieżącą działalność obiektu, a jednocześnie może liczyć na systematyczny zwrot z inwestycji. Umowa dzierżawy podpisywana jest na 10 lat, a po upływie tego okresu podlega dobrowolnemu przedłużeniu.

Sprzedawane lokale mają status mieszkalny, co oznacza zakup z VAT-em w wysokości 8%, a nie 23% (jak w przypadku większości lokali o podobnym przeznaczeniu). W praktyce przekłada się to na wymierne korzyści dla inwestorów, którzy mogą w apartamencie się zameldować i, znacznie łatwiej niż lokal użytkowy, sprzedać go po kilku latach. Lokale nabywane są z odrębną własnością na mocy księgi wieczystej.

Właściciele mogą korzystać z apartamentów, w ramach tzw. „pobytów właścicielskich”.

Unikalny plan zagospodarowania

Unique Apartments wdrożył rozwiązanie bardzo rzadko spotykane na rodzimym rynku condo. Wielofunkcyjny budynek, w ramach którego powstaną zarówno apartamenty przeznaczone pod wynajem, jak i mieszkania prywatne został zaprojektowany tak, aby poszczególne części były od siebie oddzielone. Zapewnia to maksymalnie efektywne gospodarowanie budynkiem. Osoby, które w budynku będą mieszkać osiągną upragniony relaks niezmącony hałasem wprowadzających się lub wyprowadzających gości apartamentów przeznaczonych pod wynajem, dzięki czemu inwestycja jako całość zyskuje na wartości.

Szeroka gama udogodnień

Unique Apartments to lokale z dostępem do kompleksowej infrastruktury hotelowej, do której zalicza się recepcja oraz strefa SPA i fitness. Oprócz tego na terenie kompleksu powstaną liczne ogólnodostępne usługi dodatkowe, m.in. restauracje, skwerek z kawiarniami, bary, sklepy, co bezpośrednio przełoży się na wysoką atrakcyjność obiektu nie tylko w oczach właścicieli apartamentów czy gości, ale także mieszkańców Warszawy.

Prestiżowy charakter inwestycji zapewniają także inteligentne rozwiązania technologiczne wykorzystane we wszystkich sprzedawanych lokalach, które pozwolą na jeszcze bardziej komfortowe użytkowanie apartamentu. Apartamenty są klimatyzowane i posiadają prywatne balkony, loggie i ogrody zimowe.

Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać pod adresem https://unique-apartments.pl/.

Zapraszamy na spotkanie GIC Warszawa 11.09.2018 (hotel WESTIN*****)

Już 11.09.2018 rozpoczynamy nowy sezon spotkań comiesięcznych.

Prestiżowe lokalizacje, doświadczeni prelegenci.

Zakończenie sierpniowego GIC Cruise

W dniach 25-27.08.2018 miał miejsce na Zatoce Gdańskiej pierwszy GIC Cruise. To nowa formuła budowania relacji. Rejs szkoleniowy na jachcie Bavaria Cruiser 51 w doborowym towarzystwie przedsiębiorców i inwestorów z Warszawy, Krakowa i Poznania.

W programie imprezy poza wymianą doświadczeń i budowaniem relacji, wpłynięcie do portu w Gdańsku, kąpiel z jachtu, świeże ryby, żeglowanie na falach. W programie szkolenia znalazło się także pływanie nocne.

Wieczory spędziliśmy na dyskusjach o inwestowaniu i sprawach prywatnych, przy nauce gry w pokera.

Kolejny rejs jeszcze we wrześniu w Chorwacji. Ze względu na fantastyczny odzew ze strony naszych członków formułę GIC Cruise kontynuować będziemy w przyszłym sezonie.