Go to Top

Wydarzenia

Global Investor Club buduje relacje między inwestorami, ekspertami i dostawcami organizując liczne wydarzenia networkingowe, szkoleniowe i tematyczne.

Regularne spotkania oddziałów – każdy oddział Klubu spotyka się raz w miesiącu, by wymieniać się wiedzą i zgłębiać kolejne dziedziny inwestowania. Spotkania mają charakter sformalizowany, ale raz na jakiś czas robimy wypad poza salę, by np. pograć wspólnie w golfa.

Spotkania tematyczne – inwestycje wchodzące do oferty inwestycyjnej Klubu często wymagają osobnego spotkania poświęconego wyłącznie temu tematowi. Są to zarówno spotkania formalne, jak i nieformalne – np. na strzelnicy, czy polu golfowym.

    

Spotkania GIC VIP – regularnie spotykamy się w gronie osób z wyższym poziomem członkostwa. Specjalne prelekcje dla członków VIP mają swój cudowny charakter i owocują nowymi biznesami. Spotykamy się u naszych partnerów. Ostatnio spotykaliśmy się w tematach CARS&YACHTS oraz GOLD&WINE. Budujemy w trakcie spotkań GIC relacje wewnątrz Klubu oraz z naszymi ekspertami. Staramy się także dotknąć (jachty, samochody, złoto) lub nawet posmakować (wino, whisky) przedmiotów naszych inwestycji.

Wycieczki inwestorskie – nie ma to jak poznać inwestycję na miejscu. Przy okazji rozwoju naszej oferty inwestycyjnej organizujemy wycieczki, na których możemy odwiedzić miejsce inwestycji, siedzibę organizatora, a także poznać osoby odpowiedzialne za samą inwestycję. Zobaczyć beczki whisky, bazę jachtów, budowane osiedle mieszkaniowe, remontowaną kamienicę, siedzibę giełdy to sam smaczek naszych wyjazdów. Poza tym budujemy relacje.

   

Wydarzenia partnerskie – uczestniczymy i wspieramy wydarzenia organizowane przez naszych partnerów, np. aukcje klasycznych samochodów.

Konferencja INVEST CAMP – raz do roku w Wielkiej Brytanii i Polsce odbywa się konferencja dla inwestorów. Nawiązujemy relację i poszerzamy wiedzę z różnych dziedzin inwestowania. Jest to szczególnie prestiżowe wydarzenie. W roku 2017 InvestCamp 2017 odbywa się w Zamku Ryn w Polsce i stanicy ZHP w Fenton w Wielkiej Brytanii.

  

Harmonogram wydarzeń Klubowych znajdziesz na naszym profilu Facebook.

Wejściówki na nasze wydarzenia dostępne są w sklepie internetowym GIC.

 

 

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.