Go to Top

Wydarzenia

Global Investor Club buduje relacje między inwestorami, ekspertami i dostawcami organizując liczne wydarzenia networkingowe, szkoleniowe i tematyczne.

Regularne spotkania oddziałów – każdy oddział Klubu spotyka się raz w miesiącu, by wymieniać się wiedzą i zgłębiać kolejne dziedziny inwestowania. Spotkania mają charakter sformalizowany i odbywają się 12 razy w ciągu roku. Tutaj możesz zamówić wejściówkę na spotkanie w swoim oddziale.

Członkowie z pakietami odpłatnymi mają 12 spotkań opłaconych w pakiecie. Podwyższ swój poziom członkowski tutaj.

Spotkania tematyczne – inwestycje wchodzące do oferty inwestycyjnej Klubu często wymagają osobnego spotkania poświęconego wyłącznie temu tematowi. Są to zarówno spotkania formalne, jak i nieformalne – np. na strzelnicy, czy polu golfowym.

    

Spotkania GIC VIP – regularnie spotykamy się w gronie osób z wyższym poziomem członkostwa. Specjalne prelekcje dla członków VIP mają swój cudowny charakter i owocują nowymi biznesami. Spotykamy się u naszych partnerów. Ostatnio spotykaliśmy się w tematach CARS&YACHTS oraz GOLD&WINE. Budujemy w trakcie spotkań GIC relacje wewnątrz Klubu oraz z naszymi ekspertami. Staramy się także dotknąć (jachty, samochody, złoto) lub nawet posmakować (wino, whisky) przedmiotów naszych inwestycji.

Członkowie z pakietami odpłatnymi mają 2 spotkania VIP w pakiecie. Podwyższ swój poziom członkowski tutaj.

  

Wycieczki inwestorskie – nie ma to jak poznać inwestycję na miejscu. By zrozumieć, jak zarabia się pieniądze w danej dziedzinie organizujemy wycieczki, na których możemy odwiedzić miejsce inwestycji, siedzibę organizatora, a także poznać osoby odpowiedzialne za samą inwestycję. Zobaczyć beczki whisky, bazę jachtów, budowane osiedle mieszkaniowe, remontowaną kamienicę, siedzibę giełdy to sam smaczek naszych wyjazdów. Poza tym budujemy relacje.

   

Wydarzenia partnerskie – uczestniczymy i wspieramy wydarzenia organizowane przez naszych partnerów, np. aukcje klasycznych samochodów.

Konferencja INVEST CAMP – raz do roku odbywa się konferencja krajowa inwestorów. Nawiązujemy relację i poszerzamy wiedzę z różnych dziedzin inwestowania. Jest to szczególnie prestiżowe wydarzenie. W roku 2018 konferencja odbywa się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku na Zamku w Pułtusku (ZDOBĄDŹ BILET).

Członkowie z pakietem INDIVIDUAL ADVANCED biorą udział w konferencji w ramach swojego pakietu. Podwyższ swój poziom członkowski.

Zobacz także film z zeszłorocznej konferencji na Zamku w Rynie.

  

Harmonogram wydarzeń Klubowych znajdziesz na naszym profilu Facebook.

Wejściówki na nasze wydarzenia dostępne są w sklepie internetowym GIC.

 

 

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.