Go to Top

Pożyczki pod zastaw nieruchomości (VFUND)

FUNDUSZ POŻYCZKOWY NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

VFUND to inwestycyjna spółka celowa zajmująca się pożyczkami pod zastaw nieruchomości oraz bridgingiem dla inwestorów. Inwestycję dla Global Investor Club opracowano w Aquarius Property Investments, które zarządza inwestycją.

Projekt aktywnie się rozwija i poszukuje inwestorów. W latach 2014-2016 udzieliło pożyczek na kwotę ponad 3,5 miliona złotych.

Na czym polega inwestycja

VFUND zajmuje się udzielaniem pożyczek celowych osobom, których historia kredytowa nie pozwala na uzyskanie regularnego kredytu bankowego. Najczęściej jest to wynikiem zaniedbań ze strony kredytobiorcy, zabrudzeniem BIKu, niezaradnością. VFUND nie udziela pożyczki „do ręki”. Wraz z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi zostaje opracowany plan wyczyszczenia sytuacji kredytobiorcy, a pożyczki udzielane są na spłatę zaciągniętych zobowiązań (komornika, wspólnot, banków, dostawców mediów, pożyczkodawców prywatnych). Działalność VFUND łączy realizację misji pomocy ludziom, których inne instytucje traktują wyłącznie w kategori płatnik/dłużnik.

Midsection of businessman sheltering piggybank with lifebelt at desk

VFUND nie pomaga każdemu. Realizujemy cel biznesowy. Dłużnik musi mieć szansę na wyjście ze swojej sytuacji. Odpowiednie możliwości spłaty pożyczki. Musi także zaakceptować przygotowany przez VFUND plan. Przede wszystkim jednak musi posiadać nieruchomość, której wartość przekracza dwukrotnie wartość udzielanej pożyczki.

Możliwości inwestycyjne

Inwestor może dołączyć do projektu kwotą powyżej 20 000 zł.

Ryzyka

Spółka działa w oparciu o rynek nieruchomości, zabezpieczając pożyczki z wysokim dyskontem. Charakter podpisywanych z dłużnikiem umów wyklucza stratę, nawet w sytuacji, gdy dłużnik przestaje współpracować z VFUND w trakcie trwania pożyczki. Spółka działa zgodnie z polskim prawem.

Dołącz do inwestycji

W formularzu kontaktowym prosimy wpisać wysokość deklarowanej kwoty inwestycji. Minimalna kwota inwestycji to 20 000 zł 

Ekspertem Global Investor Club w zakresie zarabiania na pożyczkach jest Artur Chętkowski.

email: artur@vfund.pl

Artur jest Prezesem Zarządu VFUND. Prywatnie jest zapalonym barmanem.

O INWESTYCJI

Organizator
VFUND Sp. z o.o.

Minimalna kwota wejścia
20 000 zł

Horyzont inwestycji
kilka lat

Ekspert GIC
Artur Chętkowski

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.