Go to Top

Poznań

Global Investor Club w stolicy Wielkopolski

Global Investor Club w Poznaniu rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2013 roku i obecnie jest jednym z najliczniejszych oddziałów z ponad 200 członkami. Są wśród nich głównie właściciele biznesów, ale także pracownicy korporacji.

Dotychczas ich inwestycje klubowe obejmują głównie projekty związane z nieruchomościami- należy tu wspomnieć o zaangażowaniu kapitału w budowę dwóch osiedli oraz kupna i rewitalizacji kamienicy. Coraz częściej jednak na poznańskim horyzoncie inwestycyjnym pojawiają się tematy związane z innymi rozwiązaniami, jak np. nowe technologie.

Na spotkaniach obok osób, które już rozpoczęły budowanie swojego majątku poprzez inwestycje, można poznać też tych, którzy dopiero zgromadzą wiedzę, by zacząć swoją przygodę z inwestowaniem. Zarówno jedni, jak i drudzy mają okazję znaleźć wiele wartościowych elementów, które przyciągają ich na comiesięczne spotkania.

poznan1

Podczas nich uczestnicy mają możliwość zapoznania się z ofertą inwestycyjną GIC oraz wystąpieniami ekspertów. Te pierwsze to przede wszystkim możliwość zainwestowania w przedsięwzięcia, którymi opiekują się wybrani przez Klub specjaliści. Z kolei wystąpienia ekspertów to solidna dawka wiedzy z wybranego zakresu inwestowania. Wśród partnerów Global Investor Club w Poznaniu znajduje się szerokie grono cieszących się autorytetem specjalistów wspierających inwestycje, pozwalając na jak najwyższe stopy zwrotów.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się prezentacje profilu inwestorskiego. Polegają one na przedstawianiu strategii inwestycyjnej oraz doświadczeń poszczególnych członków oddziału. Pozwala to na zapoznanie się z cennymi doświadczeniami, nierzadko zbudowanymi nie tylko na sukcesach, ale także niepowodzeniach. Bezcenny materiał dla stawiających pierwsze kroki, ale także dla doświadczonych inwestorów. Profil inwestora to świetna okazja do długich dyskusji o zarabianiu pieniędzy.

Comiesięczne spotkania w Poznaniu odbywają się w każdy przedostatni czwartek miesiąca w Hotelu Włoskim przy ul. Dolna Wilda 8 . Zaczynamy zawsze o 18.00.

Harmonogram najbliższych spotkań:

19.01.2017
23.02.2017
23.03.2017
20.04.2017
18.05.2017
22.06.2017
20.07.2017 – wakacyjne spotkanie integracyjne
24.08.2017
21.09.2017

Mapa:

ODDZIAŁ POZNAŃ

Rok założenia
2013

Lider oddziału
Mikołaj Roszak

Email
mikolaj.roszak@globalinvestorclub.pl

Miejsce spotkań
Hotel Włoski przy ul. Dolna Wilda 8

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.