Go to Top

Oslo

PIERWSZY ODDZIAŁ GLOBAL INVESTOR CLUB W SKANDYNAWII

gic_oslo

Za nami pierwsze spotkanie Global Investor Club Oslo w 2017 roku a zarazem 4 spotkanie od początku działalności Klubu na terenie Norwegii. Na spotkaniu w styczniu pojawiło się ponad 20 osób, a głównym tematem rozmów było inwestowanie w nieruchomości pod wynajem w Norwegii – na terenie Oslo oraz Akershus.

Rozmawialiśmy też na temat celów naszego klubu oraz tematyki najbliższych spotkań.

Najbliższe spotkania:
15 luty – tematyka nieruchomości – odwiedzi nas doświadczony eiendomsmegler który opowie o swojej pracy
24 marca – również nieruchomości – z tematem głównym: jak wybudować dom w Norwegii – omówimy 2 ciekawe rozwiązania na „żywych” przykładach ?
19 kwietnia – inwestowanie w start-upy
12 maja – Inwestowanie w nieruchomości w Polsce. Odwiedzi nas gość z Polski. Więcej szczegółów pojawi się w najbliższym czasie.

Dalsze spotkania będą na pewno poruszały tematy inwestycyjne związane z nieruchomościami, kruszcami oraz nowoczesnymi technologiami. Niektórzy z członków Klubu przedstawią swoje doświadczenia związane z inwestowaniem – i z tego cieszymy się najbardziej – dzielenie się wiedza jest bezcenne.

Głównym celem Klubu na 2017 rok jest zdobycie 100 członków. Dlatego tez wszystkich prosimy o rejestrowanie się (bezpłatne) na stronie www klubu inwestora (http://globalinvestorclub.pl/zapisz-sie-do-klubu-inwestora/).

W sobotę 18 marca planujemy wspólne wyjście na Boligmesse – szczegóły znajdziecie pod linkiem: http://boligmesse.no/nb/messer/oslohellerudsletta/

Osoby zainteresowane proszę o bezpośredni kontakt z Przemkiem, bądź Adrianem.

Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznym InvestCampie, który odbędzie się we wrześniu 2017 roku. Mamy już osoby wstępnie zainteresowane, są też osoby, które zamówiły już bilety. Wspólnie możemy stworzyć silną grupę inwestorów z Norwegii na InvestCamp 2017

Miejsce spotkań:

ODDZIAŁ OSLO

Rok założenia
2016

Liderzy oddziału
Przemysław Kocój i Adrian Otoliński

Email
przemek.kocoj@globalinvestorclub.pl adrian.otolinski@globalinvestorclub.pl

Miejsce spotkań
Karenslyst allé 4, 0278 Oslo, Norge

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.