Go to Top

Leeds

LeedsOddział Global Investors Club Leeds był pierwszym w UK. Wcześniej znany również pod nazwą „Fridomiacy”. Założony przez polskich inwestorów w nieruchomości w UK, zrzeszających landlordów, przedsiębiorców, pracowników korporacyjnych i kontraktowych. Oprócz comiesięcznych spotkań, prowadzimy bloga www.fridomiacy.co.uk nagrywamy wszystkie spotkania na youtube. W 2015 roku zorganizowaliśmy pierwszy Invest Camp w UK na 100 osób z rodzinami.

Niedawno rozpoczęliśmy pierwsze wspólne inwestycje do których każdy członek clubu mógł się przyłączyć. Inwestycje w mango na Filipinach ze zwrotem do 50% w skali roku oraz w nieruchomości 12% w skali roku.

Obecnie planujemy więcej wspólnych inwestycji nie tylko w nieruchomości ale również w inne aktywa. Również w przyszłości chcemy uruchomić fundusz inwestycyjny lub crowdfunding.

Każde nasze spotkanie dzieli się na dwie części, prezentacja gościa eksperta lub case study jednego z uczestników. Druga część to networking w polskiej restauracji.

Jeżeli chcesz zacząć budować swoją wolność finansową opartą o nieruchomości w UK, poznać doświadczone osoby i wziąć udział w jednej ze wspólnych inwestycji to zapraszamy do Leeds. Nasze spotkania są zawsze w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Adres to:
Polski Ośrodek Katolicki
Newton Hill Road
Leeds,
LS7 4EY

Rok założenia
2014

Lider oddziału
Piotr Maruszak

Email
piotr.maruszak@globalinvestorclub.pl

Miejsce spotkań
Polski Ośrodek Katolicki, Newton Hill Road Leeds, LS7 4EY

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.