Go to Top

Glasgow

11665416_1661206557434120_8166676644860942653_n
Oddział GIC w Glasgow rozpoczął swoja działalność w czerwcu 2015 r.

Ideą Klubu jest skupianie wokół siebie ludzi o otwartych umysłach, którzy interesują się szeroko pojętą definicją inwestowania.
Wychodzimy z założenia (biorąc pod uwagę koszt alternatywny), że każdy jest inwestorem w każdym momencie poprzez działanie decyzyjne lub jak większość jego zaniechanie. Zatem decyzje inwestycyjne podejmowane są stale, przez większość jednak nieświadomie. Celem naszego  klubu jest, aby nasi członkowie należeli do grupy osób świadomych tego, że nasz kapitał  jest ulokowany zawsze w jakiejś formie czy tego chcemy czy nie.

Każde spotkanie jest powodem do nawiązania kontaktów, na którym inwestorzy lub osoby starające się optymalnie, a przede wszystkim świadomie lokować swoje finanse mogły nawiązać relacje, wspierać nawzajem, pozyskać wiedzę lub okazje inwestycyjne.

Chcemy blisko współpracować z innymi oddziałami w Wielkiej Brytanii, zapraszać osoby z lokalnego rynku, które podziela się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat możliwości inwestycyjnych, jak również zwrócą uwagę na różnice i niuanse inwestowania w Szkocji.

Chcemy zapraszać ekspertów, praktyków zarówno z UK jak i PL  z zakresu finansów i wszystkiego co wiążę się z szeroko pojętym inwestowaniem poczynając od dziedzin najbardziej pospolitych jak inwestowanie w nieruchomości, poprzez kwestie z zakresu szeroko pojętego inwestowania w siebie, a zatem tematy ze sfery psychologi, mentalności, rozwoju osobistego, kończąc na tak „egzotycznych” tematach jak inwestycje w kruszce, whisky czy mango.

Zapraszamy na nasze spotkania, jeśli chcesz miło spędzić czas i posłuchać osób ciekawych, niebanalnych, nietuzinkowych, a potem integrować się w towarzystwie osób otwartych i miejmy nadzieję pazernych na wiedzę.

Zamierzamy spotykać się w niedziele o godzinie 15:00

Miejsce spotkań:
Kafejka przykościelna w Polskokatolickiej
parafii pw. Czarnej Madonny
Cathcart Old Parish Church
119 Carmunnock Road
G44 5UW GLASGOW

Oddział Glasgow

Rok założenia
2015

Lider oddziału
Piotr Jankiewicz

Email
piotr.jankiewicz@globalinvestorclub.pl

Miejsce spotkań
Cathcart Old Parish Church 119 Carmunnock Road G44 5UW GLASGOW

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.