Go to Top

O GIC

Global Investor Club to społeczność inwestorów indywidualnych, powstała w 2012 roku, założona przez Elżbietę Maśloch-Matrejek i Mariusza Matrejka.

Misją Global Investor Club jest budowa klasy średniej – osób, czujących się bezpiecznie w swoim życiu, ze względu na posiadaną wiedzę, pewność siebie, kontakty i majątki. Uważamy, że tylko odpowiednia liczebność klasy średniej wymusi na politykach i rządach odpowiedzialne zachowania, zapewniające długotrwały rozwój i dobrobyt społeczeństw, w miejsce krótkoterminowego populizmu.

Naszym członkom pomagamy od początku swojej drogi, gdzie zdobywają odpowiednią wiedzę, kontakty i pomnażają majątek. Na dalszym etapie pomagamy im rosnąć do poziomu, w którym czując się wolni i bezpieczni. Wtedy dopiero mogą się w pełni świadomie zaangażować w działalność pro-społeczną, czy będzie to CSR, działalność charytatywna, udział w polityce, czy po prostu realizacja marzeń naszych członków i ich rodzin.

W celu realizacji naszej misji prowadzimy działalność popularyzującą pozytywne podejście do budowania majątku, promującą świadome podejmowania ryzyka i tworzymy społeczność Global Investor Club w Polsce i poza jej granicami. Budujemy pozytywne, etyczne i pełne szacunku postawy wobec pozostałych członków naszej społeczności, partnerów zewnętrznych i społeczeństwa ogólnie. Działamy z poszanowaniem prawa i ogólnoludzkimi wartościami. Jesteśmy apolityczni, a poglądy religijne traktujemy jako prywatną sprawę naszych członków.

W naszej działalności kierujemy się profesjonalizmem i odpowiedzialnością.  Za granicą dbamy o wizerunek Polaków. Naszym klubowiczom zapewniamy najwyższy poziom usług.

Członkostwo Global Investor Club jest członkostwem płatnym. Różnicujemy je w zależności od Twojego poziomu doświadczenia oraz potrzeb.

Dowiedz się więcej o członkostwie w Global Investor Club.

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.