Go to Top

Konkurs

KONKURS!!!

Moja historia inwestycyjna

Global Investor Club ma przyjemność i zaszczyt zaprosić Ciebie do udziału w konkursie na najlepszą historię inwestycyjną. Konkurs odbywa się w dwóch turach. Od 10.03.2017 do 10.05.2017 (dla nagród dotyczących Wielkiej Brytanii) oraz od 10.03.2017 do 10.06.2017 (dla nagród dotyczących Polski). Konkurs polega na przesłaniu opisu Twojej historii inwestycyjnej zgodnie z szablonem, który znajdziesz na tej stronie. Nagrodami w konkursie są bilety na InvestCamp 2017 w Wielkiej Brytanii (09-11.06.2017 Fenton) i InvestCamp 2017 w Polsce (15-17.09.2017 Hotel Zamek Ryn). W sumie mamy do rozdania 3 bilety na konferencję w Wielkiej Brytanii i 3 na konferencję w Polsce. Zwycięzcy zobowiązani są do zaprezentowania swojej historii publicznie, tak by zainspirować kolejnych inwestorów. Wszystkie historie konkursowe pragniemy zebrać w książkę i wydać ją jeszcze w 2017 roku.

Po co ten konkurs?

Misją Global Investor Club jest promowanie osiągnięć i przedsiębiorczości polskich inwestorów indywidualnych. Chcemy, by Twoja historia stała się inspiracją dla członków Klubu.

Kto może uczestniczyć w konkursie?

Konkurs przeznaczony jest dla członków Global Investor Club.

Co jest nagrodą w konkursie?

Nagrodą w konkursie są 3 bilety na konferencję InvestCamp 2017 UK i 3 bilety na konferencje InvestCamp 2017 PL. Nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu. Uczestnik konkursu wskazuje w formularzu, której nagrody zgłoszenie dotyczy.

Jakiej dziedziny dotyczyć ma historia inwestycyjna?

Dowolnej. Może to być historia z rynku nieruchomości, ale także start-upów, giełdy, czy inwestycji alternatywnych.

Jakiego okresu czasu dotyczyć ma historia inwestycyjna?

Historia powinna dotyczyć dowolnego okresu czasu pomiędzy 1 stycznia 2014 roku do dnia dzisiejszego.

Jak zostaną wybrane zwycięskie historie?

Najlepsze historie wybierze grono złożone z Elżbiety Maśloch-Matrejek, Tatiany Małacha i Mikołaja Roszaka. Wyniki zostaną opublikowane 20.05.2017 i 25.06.2017 na stronie www.globalinvestorclub.pl oraz klubowym fanpagu na Facebook.

Co dalej?

Aby skorzystać z biletu należy wpłacić kaucję, która zwracana jest w momencie zarejestrowania się na recepcji w pierwszym dniu konferencji.

Zwycięzca zobowiązany jest do zaprezentowania swojej historii na konferencji InvestCamp, na której będzie obecny w ramach wykorzystania nagrody. Prezentacja powinna trwać 15-20 minut. Nie przejmuj się jeżeli nie masz doświadczenia lub stresujesz się wystąpieniami publicznymi. Global Investor Club to społeczność, która bardziej ceni Twoje doświadczenie inwestycyjne, niż umiejętność występowania na scenie. Jeżeli natomiast chcesz poćwiczyć, to zaprezentuj swoją historię wcześniej w jednym z oddziałów GIC.

Czemu nie wydamy książki z tymi historiami?

Oczywiście, że wydamy. Wybrane historie znajdą się w książce promującej dokonania polskich inwestorów w różnych krajach. Twój udział w tym konkursie ma wpływ na życie innych ludzi. Dołącz się do naszej inicjatywy i opowiedz o swoich doświadczeniach.

 

Szablon opisu historii inwestycyjnej. Rozbuduj swoją sekcję

1.       Dane osobowe
Imię:

Nazwisko:

Miejscowość i kraj zamieszkania:

Numer telefonu:

Email:

 

Przesyłając niniejszą historię zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych osobowych przez Global Investor Club, przy czym publicznie podawane dane ograniczać się będą do podania imienia i miejscowości/kraju, z którego jesteś.

2.       Twoja historia
Opisz kiedy zdecydowałaś/eś się na podjęcie inwestycji, co spowodowało tą decyzję, jakie były ryzyka i obawy.

Opisz jak przebiegała inwestycja, na jakie problemy natrafiła, jak je rozwiązano, jak wyglądał rezultat w stosunku do założeń.

Opisz czego się nauczyłaś/eś.

Daj wskazówki osobie, która chciałaby powtórzyć Twoją historię.

Jeżeli chcesz napisz coś więcej o Twojej sytuacji życiowej przed podjęciem inwestycji.

Dodaj coś od siebie. Każda historia powinna łamać schematy.

3.       Zdjęcia
Dodaj zdjęcia dotyczące inwestycji.

 

Przesyłając zdjęcia zawierające Twój wizerunek zgadzasz się na jego wykorzystanie.

4.       Polska czy Wielka Brytania
Napisz, która konferencja Cię interesuje w przypadku wygrania nagrody.

 

Historię należy przysłać na sekretariat@globalinvestorclub.pl z tematem KONKURS.

Pozwolimy sobie zwrócić się do Ciebie z pytaniami uszczegóławiającymi Twoje historie, a przy tworzeniu książki redaktor przeprowadzi zapewne z tobą szczegółowy wywiad.

Do prezentacji zwycięskiej historii przyślemy Ci także klubowy format powerpoint, ale nie przejmuj się. Ktoś z Klubu pomoże Ci przygotować dobrze wyglądającą prezentację w wersji do pokazu publicznego.

 

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.