Go to Top

Logistyka

RelacjaAgenda i prelegenci  —   Partnerzy  —  Logistyka  —  Filmy i prezentacje

Miejsce konferencji InvestCamp 2016: Pałac Hanza, Rulewo 13, 86-160 Warlubie (mapa na dole)

Chcemy, by każdy inwestor znalazł na tym wydarzeniu coś dla siebie – bez względu na to w co inwestuje. Ideą InvestCamp w Polsce jest, by pokazać jak najwięcej możliwości do budowania majątku. Dzięki temu z dystansu będzie można przyjrzeć się swoim inwestycjom i spojrzeć na nie z nowej perspektywy.

Jednocześnie wiemy, ze spora część uczestników to inwestorzy na rynku nieruchomości, stąd na miejscu nie zabraknie prelegentów i gości specjalnych, którzy specjalizują się w gruntach budowlanych, lokalach mieszkalnych, komercyjnych, czy realizujący projekty deweloperskie.

Łącznie na InvestCamp 2016 wystąpiło 16 prelegentów. Wystąpienia były bardzo treściwe i merytoryczne. Nie chcemy, aby były one wyłącznie motywacyjne, ale raczej dawały praktyczną wiedzę. Pojedyncze wystąpienie trwały nie więcej 45 minut. Drugiego dnia prelekcje obywały się w dwóch salach równocześnie.

investcamp1Jedna z sal konferencyjnych na InvestCamp 2016 w Polsce

Tradycją staje się, że wydarzenia InvestCamp w Polsce organizowane są w pałacach. Nie inaczej było w 2016 roku! Spotykaliśmy się 17. i 18. września.

investcamp2

investcamp3Hanza Palac po zmroku

Tym razem uczestników wydarzenia gościł Hanza Palac. Urokliwie położony pałac do wyłącznej dyspozycji naszych inwestorów. Dysponowaliśmy obiektem na wyłączność. Dzięki temu podczas wydarzenia spotkać tam można było wyłącznie osoby, które są klubowiczami. Pozwoliło to skupienie się na tematach inwestycyjnych i wymianie doświadczeń.

Dogodna lokalizacja pod miastem, a jednocześnie blisko autostrady A1 (zjazd na węźle WARLUBIE) pozwalały na szybki dojazd, ale także oderwanie się od miejskiego zgiełku. Dokładny adres to Rulewo 13, 86-160 Warlubie.

Odległości od poszczególnych miast w Polsce: Warszawa (334 km), Kraków (470 km), Katowice (434 km), Wrocław (467 km), Częstochowa (362 km), Poznań (221 km), Łódź (259 km), Trójmiasto (98 km), Bydgoszcz (80 km), Toruń (87 km).

Przy pałacu jest duży, bezpłatny parking.

investcamp4Do dyspozycji uczestników był m.in. basen

investcamp5Łazienka w jednym z pokoi Hanza Palac

investcamp6Do dyspozycji były pokoje 1,2,3 oraz 4-osobowe, w zależności od wybranego biletu

Bilet na konferencję zapewniał nocleg z soboty na niedzielę (17-18 września 2016), obiad i kolację w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę. Rodzaj pokoju uzależniony był od typu biletu.

Szczegółowe informacje logistyczne wraz z numerami kontaktowymi zostały rozesłane do uczestników na kilka dni przed wydarzeniem.

RelacjaAgenda i prelegenci  —   Partnerzy  —  Logistyka  —  Filmy i prezentacje

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.