Go to Top

InvestCamp 2016 w Polsce

Data: 17-18 września 2016

Miejsce: Hanza Pałac w Rulewie

RelacjaAgenda i prelegenci  —   Partnerzy  —  Logistyka  —  Filmy i prezentacje

W 2016 roku konferencja InvestCamp PL odbyła się w Pałacu Hanza w Rulewie k. Grudziądza.

Zobacz relację filmową:

Chcemy, by każdy inwestor znalazł na tym wydarzeniu coś dla siebie– bez względu na to w co inwestuje. Ideą InvestCamp w Polsce jest, by pokazać jak najwięcej możliwości do budowania majątku. Dzięki temu z dystansu będzie można przyjrzeć się swoim inwestycjom i spojrzeć na nie z nowej perspektywy.

Jednocześnie wiemy, ze spora część uczestników to inwestorzy na rynku nieruchomości, stąd nie zabraknie prelegentów opowiadających o inwestowaniu w grunty budowlane i rolne, lokale mieszkalne, komercyjne, czy realizujący projekty deweloperskie.

Łącznie należy spodziewać się ponad 15 prelegentów. Wystąpienia będą bardzo treściwe i merytoryczne. Nie chcemy, aby były one motywujące, a raczej dające praktyczną wiedzę i doświadczenia. Pojedyncze wystąpienie trwać będzie 45 minut. Drugiego dnia prelekcje będą odbywać się w dwóch salach równocześnie.

Tradycją stało się, że wydarzenia InvestCamp w Polsce organizowane są w pałacach.

Hanza Palac (2)

Tym razem uczestników wydarzenia będzie gościł Hanza Palac. Urokliwie położony pałac będzie do wyłącznej dyspozycji naszych inwestorów. Będziemy dysponować obiektem na wyłączność. Dzięki temu podczas wydarzenia nie spotkasz tam osób, które nie są klubowiczami. Pozwoli to skupienie się na tematach inwestycyjnych i wymianie doświadczeń.

Dogodna lokalizacja pod miastem, a jednocześnie blisko autostrady A1 pozwala na szybki dojazd, ale także oderwanie się od miejskiego zgiełku. Dokładny adres to Rulewo 13, 86-160 Warlubie.

Hanza Palac (1)
Do dyspozycji uczestników będzie m.in. basen

Agenda i prelegenci  —   Partnerzy  —  Logistyka  —  Bilety

Dlaczego warto być na InvestCamp? Wiedza i relacje. To dwa kluczowe hasła naszej konferencji. Posłuchaj także uczestników InvestCamp 2015.

Agenda i prelegenci  —   Partnerzy  —  Logistyka  —  Bilety

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.