Go to Top

Skarbiec Kamienic – kamienica w Poznaniu w portfelu członków GIC

Bardzo miło nam poinformować, że nasz klubowicz Mikołaj Roszak przeprowadził właśnie kolejną transakcję nabycia kamienicy w Poznaniu. Tym razem przedmiotem transakcji był budynek o powierzchni 1525 m.kw., przy ul. Małeckiego 21 w Poznaniu. Budynek składa się z 3 oficyn, w których znajdują się łącznie 23 lokale. Mikołaj koordynował transakcję, do której przystąpiło łącznie 10 inwestorów. W chwili zakupu dokonano wyodrębnienia lokali i powołano do życia wspólnotę. Według informacji od ekipy Skarbca Kamienic na dzień dzisiejszy część dokumentacji do pozwoleń na budowę, związanych z niezbędnymi remontami jest już w urzędach. Na wiosnę planowane jest rozpoczęcie prac rewitalizacyjnych.

Sama kamienica znajduje się w obszarze, który przez ostatnie lata podlegał intensywnej rewitalizacji. Są to okolice Rynku Łazarskiego, który sam ma przejść wkrótce rewitalizację: http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/rynek-lazarski-po-przebudowie-bedzie-wygladal-tak-zdjecia,11938241/

Skarbiec Kamienic jest marką należącą do Aquarius Investment Group, która organizuje grupowe zakupy mieszkań w kamienicach, w takich miastach jak Katowice, Łódź, czy właśnie Poznań. Wraz z zakupem uruchomione zostają prace rewitalizacyjne. Kamienica nabywane przez Skarbiec Kamienic znajdują się w doskonałych lokalizacjach, a cena lokali w tych budynkach jest ceną hurtową, ze względu na jednoczesne nabycie całości budynku. Skarbiec Kamienic prostuje także sytuację prawną i architektoniczną budynków.

Ekipie Skarbca i wszystkim klubowiczom życzymy przepięknego obiektu, którym będziecie się mogli chwalić już na zawsze i czekamy na informacje o kolejnych obiektach.

* jeżeli jesteś członkiem GIC i prowadzisz ciekawe inwestycje zapraszamy do podzielenia się tym z osobami odwiedzającymi naszą stronę.

** Global Investor Club nie prowadzi inwestycji, nie oferuje, ani nie opiniuje rozwiązań inwestycyjnych. Nie podejmujemy się odpowiedzialności za wynik inwestycji naszych członków, a decyzje inwestycyjne każdy z naszych członków podejmuje indywidualnie i na własne ryzyko. Global Investor Club relacjonuje przedsięwzięcia podejmowane przez naszych członków i partnerów na bazie przekazanych informacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich kompletność, rzetelność, ani prawdziwość.

, , , , ,

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.