Go to Top

Spotkania GIC Londyn w sercu londyńskiego City

W listopadzie 2017 roku znaleźliśmy w końcu wymarzoną lokalizację spotkań oddziału londyńskiego. Spotykamy się w samym sercu londyńskiego City, a dokładnie w City Business Library.

W listopadzie gościliśmy Mariusza Matrejka – twórca Global Investor Club poruszył temat odpowiedzialności za własne finanse i podejmowania decyzji, zgodnych z własną sytuacja i strategią. Drugim gościem był Paweł Trofimiuk, który opowiedział o „forkach” na kryptowalutach i jak to wpływa na inwestorów na tym rynku. Kolejna prelekcja dotyczyła klubowego rozwoju Dawida Dowbusza, który zaprezentował historię jak od zera do bohatera zrealizował się na rynku brytyjskim. Finałem było wystąpienie dotyczące budowy elektrowni wiatrowych na Ukrainie, gdzie coraz częściej kierują się polscy inwestorzy, po obostrzeniach prawnych, wprowadzonych w Polsce.

Nie obyło się bez networkingu w pobliskim pubie.

W grudniu gościem londyńskiego oddziału był Artur Chętkowski, który opowiedział, jak dzięki Global Investor Club rozwinął w Polsce do paru milionów obrotu spółkę obracającą zadłużonymi nieruchomościami oraz oferującą bridging.

Zapraszamy na spotkanie styczniowe, które odbędzie się 11.01.2018 roku w City Business Library. Zaczynamy o 18:00. Spotkanie trwa około 3 godzin.

Naszymi gośćmi są: Mikołaj Roszak, który inwestując na rynku nieruchomości, z pomocą Global Investor Club rozwinął spółkę obracającą kamienicami w takich miastach jak Łódź, Katowice, Poznań, czy Toruń i w ciągu roku doszedł do kilkunastu milionów obrotu. Drugim gościem będzie Aga Moczyńska, specjalista od kredytów na rynku UK, która przybliży inwestorom zagadnienie finansowania.

Po spotkaniu idziemy na networking do pobliskiego pubu.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc online: https://www.eventbrite.co.uk/e/global-investor-club-londyn-ix-spotkanie-styczen-tickets-41383630553?aff=es2 

 

, , , ,

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.