Go to Top

Bezpieczna Firma.Tax – pierwsze spotkania

W najbliższym tygodniu będziemy mieli przyjemność gościć w Polsce Marka Niedźwiedzia, właściciela kancelarii księgowo-konsultingowej „aeXea Consulting”, który z sukcesami działa na rynku Wielkiej Brytanii, a teraz wkracza także na rynek polski z produktem  „Bezpieczna Firma – innowacyjne rozwiązanie podatkowo-prawne dla inwestorów”.

Marek jest członkiem i skarbnikiem regionalnej Komisji najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK ‘Federation of Small Businesses’. To także współautor książki „Prawo w e-biznesie”, wykłada m.in. na Akademii Koźmińskiego w Warszawie, inwestuje specjalizując się w nieruchomościach biurowych.

W podwojach Global Investor Club gościliśmy go już w kilku oddziałach w Wielkiej Brytanii, a w Polsce jedynie do tej pory na konferencji InvestCamp 2016. Natomiast w sierpniu odwiedzi oddziały w Warszawie (08.08.) oraz Łodzi (10.08.), dlatego warto na tych spotkaniach się pojawić! Marek przedstawi interesujące każdego aktywnego inwestora wystąpienie, jak tworzyć rozwiązania bezpieczne i optymalne pod kontem podatkowym, by zabezpieczyć swój biznes i aktywa. Opowie także o inwestowaniu długoterminowym na największym rynku nieruchomości biurowych typu „serviced offices” na świecie.

Do zobaczenia!

Warszawa – 08.08. (wtorek), Centrum Konferencyjne Wilcza, ul. Wilcza 9, godzina 18:00

Łódź – 10.08 (czwartek), Hort Cafe, ul. Piotrkowska 106/110, godzina 18:00

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.