Go to Top

Relacja ze spotkania GIC VIP Luxury Apartments and Scotch Whisky

Co jakiś czas ma miejsce wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu GIC. Jest nim spotkanie GIC VIP, na które zapraszane są tylko osoby szczególnie zaangażowane w życie Klubu, posiadające podwyższone statusy członkowskie. Spotkania te odbywają się w wyjątkowych sceneriach, w niecodziennej aranżacji i atmosferze, co w znacznej mierze możliwe jest dzięki wsparciu partnerów tych spotkań.
Tym razem spotykaliśmy się w pięknym i zachwycająco położonym apartamencie zarządzanym przez Exclusive World w samym sercu Warszawy. Smaku dodawała znakomita whisky wyselekcjonowana przez Lożę Dżentelmenów. Zarówno w luksusowe apartamenty, jak i wysokogatunkową whisky można i warto inwestować, co oczywiście nie umknęło uwadze zgromadzonym inwestorom.
Świetności wydarzeniu nadawała także obecność partnerów wspierających: dzieła sztuki Zieta Processdesigner, projektantka wnętrz Estelle Cartright, ekskluzywne tkaniny do wnętrz James Hare, linie zapachów Locherber Milano, smakowity cydr Meli Melum, orzeźwiająca herbata mrożona od Imbryk oraz wyszukane przekąski serwowane przez InGastro.
Dziękujemy Partnerom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu GIC VIP.

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.