Go to Top

Relacja z wycieczki inwestorskiej w Bydgoszczy

Przedsięwzięcie „Łowcy Kamienic” rozwija się coraz prężniej, Ideą tego projektu jest zakup kamienicy przez grupę inwestorów, z których każdy nabywa na własność lokal lub piętro i realizuje własną strategię inwestycyjną. Wspólnota mieszkaniowa złożona z inwestorów zajmuje się remontami części wspólnych i zwiększeniem wartości całego budynku. 

Nasi członkowie w ramach projektu zakupili już dwie kamienice i na tym nie poprzestają.Stale poszukujemy kamienic, które możemy zaoferować naszym klubowiczom oraz rekrutujemy inwestorów zainteresowanych taką formą pomnażania kapitału.

Jeszcze przed majówką odbyła się kolejna wycieczka inwestorska, tym razem w Bydgoszczy, która z racji swojej architektury dysponuje sporą ilością budynków, które mają potencjał dla inwestorów.                  

 Łowcy” znaleźli kilka ciekawych propozycji, o których 31.maja opowie Mariusz Matrejek, gość specjalny majowego spotkania GIC Bydgoszcz. Zapraszamy do Hotelu Przystań o godzinie 18:00.

     

 

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.