Go to Top

aeXea – BezpiecznaFirma.Tax Złotym Sponsorem GIC

Global Investor Club poszerzył grono partnerów o firmę ” aeXea”, twórcę innowacyjnego pakietu podatkowego dla polskich firm „BezpiecznaFirmaTax”.

Projekt został stworzony przez kancelarię księgową “aeXea Consulting Ltd“, która jest częścią “aeXea Group”– grupy firm działającej w Wielkiej Brytanii.

Bezpieczna Firma.Tax” to postępowe rozwiązanie prawno-podatkowe, które przede wszystkim ma zabezpieczyć ciebie, twój biznes i twoje aktywa.Proponowane przez firmę rozwiązanie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w Polsce.

Dyrektor firmy Marek Niedźwiedź w 2014 został powołany do Regionalnej Komisji (Committee) najbardziej wpływowej brytyjskiej organizacji lobbującej na rzecz małych i średnich biznesów “Federation of Small Businesses“. Obecnie uzyskał tam również pozycję Skarbnika. Pan Niedźwiedź wchodzi także w skład Grupy Doradczej Zarządu Komisarycznego miasta i gminy Rotherham. Jest współautorem książki “Prawo w e-biznesie” wydanej przez wydawnictwo Helion.

W najbliższych miesiącach będziemy mieć przyjemność gościć Pana Marka na spotkaniach Klubu w naszych oddziałach w Polsce.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.BezpiecznaFirma.Tax

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.