Go to Top

Aktualności Global Investor Club – 10 marca 2017

AKTUALNOŚCI

Właśnie przekroczyliśmy 2000 zarejestrowanych członków. Coraz więcej osób ubiega się o wyższe statusy członkowskie. Dziękujemy i prosimy o więcej!

OFERTA INWESTYCYJNA

Przy współpracy z firmą Cellario uruchomiliśmy projekt inwestycyjny w wino. Inwestycja polega na finansowaniu zakupów końcówek wysoocenianych win konsumpcyjnych. Wina te lądują w magazynie Cellario, a potem dystrybuowane są po firmach i restauracjach.

Więcej informacji o projekcie na stronie Oferty Inwestycyjnej.

DODATKOWY BENEFIT DLA POZIOMU ZŁOTY I MILIONER

Dla członków GIC w Polsce o poziomie Złoty i Milioner jedna z prestiżowych marek samochodowych przygotowała miłą niespodziankę. Szczegóły u liderów na spotkaniach oddziałów.

Informacje o tym jak podnieść swój poziom członkostwa znajdziecie na tej stronie oraz po zalogowaniu się do Konsoli.

ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIA ODDZIAŁÓW

Przedstawiamy grafik najbliższych spotkań Klubu serdecznie zapraszając do uczestnictwa:

11.03.2017 (sobota) – GIC Birmingham, temat: inwestowanie w nieruchomości, Polish Millennium House od godziny 16:00.
12.03.2017 (niedziela) – GIC Sheffield, temat: wolność finansowa, Polish Catholic Centre 518-520 Ecclesall RdPolish Catolic Centre, od godziny 13:00.
14.03.2017 (wtorek) – GIC Warszawa, Maciej Korecki z Energy Invest Group o zarabianiu na odnawialnych źródłach energii oraz Mikołaj Roszak o pasywnej inwestycji w obligacje korporacyjne, Budynek PASTa przy Zielnej, godzina 18:00.
15.03.2017 (środa) – GIC Wrocław, Jerzy Sempowicz opowie o niestandardowych metodach pozyskiwania nieruchomości, Pub Maskarada przy ul. Ruskiej o godzinie 18:00.
16.03.2017 (czwartek) – GIC Toruń, Michał Jerka podzieli się swoim doświadczeniem w inwestowaniu w mieszkania w kamienicach, Business Link Toruń ul. Władysława Łokietka o godzinie 18:00.
16.03.2017 (czwartek) – GIC Częstochowa, Adam Matuszyk z Cellario.pl przedstawi sposób na inwestowanie w wino, biurowiec Jasnogórska Office przy ul. Jasnogórskiej o godzinie 18:00.
19.03.2017 (niedziela) – GIC Londyn, Senior Mortgage Advisor Aleksandra Lasek opowie o kredytach hipotecznych, First League przy King Street od godziny 13:00.

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW GLOBAL INVESTOR CLUB

Sponsor Złoty GIC PL: Aquarius Property Investments

Partner Srebrny: InfoInwestor, Energy Invest Group

Partner medialny: Businessman Today

Proszę zaloguj się aby opublikować komentarz

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.